0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
FIFA World Cup - Knockout Stage
Morocco
-
-
Spain
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Portugal
U23 League
CD Mafra U23
۰
۱
Benfica U23
Finished
۱۶:۳۰
SC Farense U23
۴
۱
Estoril U23
Finished
۱۴:۳۰
Vizela U23
-
-
Famalicao U23
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Gil Vicente FC U23
-
-
Braga U23
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Portimonense U23
۳
۲
Sporting Lisboa U23
Finished
۱۴:۳۰
India
I-League
Real Kashmir FC
۲
۱
Sreenidi Deccan
Finished
۱۲:۰۰
Churchill Brothers
۱
۱
Mohammedan SC
inprogress
۱۷:۰۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Unionistas de Salamanca CF
۲
۱
Alcorcon
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Majadahonda
۱
۲
Real Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
CF Fuenlabrada
۰
۱
Merida
Finished
۱۴:۳۰
Egypt
Premier League
Al Masry Club
۰
۰
National Bank
Finished
۱۶:۱۵
Jamaica
Premier League
Chapelton Maroons FC
۰
۱
Portmore United
Finished
۰۱:۳۰
Arnett Gardens FC
۲
۱
Molynes United FC
Finished
۰۴:۰۰
Indonesia
Liga 1
Persebaya Surabaya
۳
۲
Barito Putra
Finished
۱۲:۰۰
Persija Jakarta
۱
۰
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۵:۰۰
Persis Solo
۶
۱
RANS Nusantara
Finished
۱۵:۰۰
World
Friendly Club Matches
Athletic Bilbao
۲
۰
Real Valladolid
Finished
۱۴:۳۰
Panetolikos FC
۱
۲
RSC Anderlecht
Finished
۱۶:۳۰
PAE APS Atromitos Athens
۰
۰
Nottingham Forest
inprogress
۱۶:۳۰
SV Ried
۶
۱
First Vienna Fernwärme FC 1894
inprogress
۱۶:۳۰
Racing Genk
۳
۱
SC Heerenveen
Finished
۱۴:۳۰
India
Super Division Bangalore
Kodagu FC
۱
۱
Bangalore Eagles
Finished
۱۲:۰۰
Bangalore Independents
۰
۲
FC Deccan
Finished
۱۴:۰۰
Georgia
National League 2
FC WIT Georgia Tblisi
۰
۰
Aragvi Dusheti
Finished
۱۲:۳۰
Kolhketi Khobi
۱
۰
FC Rustavi
Finished
۱۲:۳۰
Uganda
Premier League
Arua Hill
۰
۱
Bul FC
Finished
۱۶:۳۰
UPDF FC
۱
۱
Uganda Revenue Authority SC
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Defensores Salto
۴
۳
Colon Chivilcoy
Finished
۰۳:۳۰
Portugal
League Cup, Group A
CD Mafra
۱
۱
Futebol Clube Vizela
Finished
۰۰:۱۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Real Betis Balompie U19
۲
۱
Granada CF U19
Finished
۱۴:۳۰
Tomares U19
۱
۲
Sevilla FC U19
Finished
۱۴:۳۰
San Roque Balompie U19
۷
۰
CF Rusadir U19
Finished
۱۴:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group A
CS Korba
۰
۰
CS Bembla
Finished
۱۶:۰۰
AS Marsa
۴
۱
AS Mhamdia
Finished
۱۶:۰۰
Club Olympique de Medenine
۱
۱
ES Jerba Midoun
Finished
۱۶:۰۰
Rades
۱
۰
JS Kairouanaise
Finished
۱۶:۰۰
ES Rogba Tataouine
۱
۰
AS Gabes
Finished
۱۶:۰۰
Bahrain
2nd Division
Qalali
-
-
Isa Town
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Al-Ittihad
-
-
Umm Al Hassam
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Al Ittifaq Maqaba
-
-
A'Ali FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ethiopia
Premier League
Adama Kenema
۳
۰
Legetafo Legedadi
Finished
۱۶:۳۰
United Arab Emirates
UAE President Cup
AL Dhafra
۳
۰
Baynounah SC
Finished
۱۶:۲۰
Fursan Hispania FC
۰
۲
Gulf Heroes FC
Finished
۱۶:۱۰
Al Taawon FC
۱
۲
Al Hamriyah
Finished
۱۶:۰۵
Scotland
Reserve League
Dundee United Reserves
۱
۱
Hamilton Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
Prva liga
ND Gorica
۰
۰
NK Bravo
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
CD Mensajero
۲
۱
Lanzarote
Finished
۱۶:۰۰
England
Central Reserve League
Wrexham Reserves
۳
۱
Blackpool Reserves
Finished
۱۶:۳۰
India
Delhi Senior Division
Ahbab FC
۰
۳
CISF
Finished
۱۲:۳۰
England
Premier League Cup U21
Peterborough United U21
۴
۱
Aston Villa U21
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Division 2
Baladiyet El Mahallah
۳
۲
Proxy SC
Finished
۱۶:۰۰
Iran
2nd Division
Ario Eslamshahr
۳
۰
Shahin Bushehr
Finished
۱۴:۰۰
Kian Sam Babol
۱
۱
Shahid Ghandi Yazd
Finished
۱۴:۰۰
India
Mizoram Premier League
FC Venghnuai
۰
۲
Chawnpui
inprogress
۱۷:۰۰
Azerbaijan
1. Division
Qarabağ FK II
۰
۱
Zira II
Finished
۱۳:۳۰
Armenia
1. Division
Syunik
۱
۳
FC Ararat Yerevan II
Finished
۱۳:۳۰