0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
India
I-League
Real Kashmir FC
۲
۱
Sreenidi Deccan
Finished
۱۲:۰۰
Churchill Brothers
-
-
Mohammedan SC
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Unionistas de Salamanca CF
۲
۱
Alcorcon
Finished
۱۴:۳۰
Rayo Majadahonda
۱
۲
Real Madrid B
Finished
۱۴:۳۰
CF Fuenlabrada
۰
۱
Merida
Finished
۱۴:۳۰
Slovenia
Prva liga
ND Gorica
۰
۰
NK Bravo
inprogress
۱۶:۳۰
Portugal
U23 League
CD Mafra U23
۰
۱
Benfica U23
inprogress
۱۶:۳۰
SC Farense U23
۴
۱
Estoril U23
Finished
۱۴:۳۰
Portimonense U23
۳
۲
Sporting Lisboa U23
Finished
۱۴:۳۰
Jamaica
Premier League
Chapelton Maroons FC
۰
۱
Portmore United
Finished
۰۱:۳۰
Arnett Gardens FC
۲
۱
Molynes United FC
Finished
۰۴:۰۰
Indonesia
Liga 1
Persebaya Surabaya
۳
۲
Barito Putra
Finished
۱۲:۰۰
Persija Jakarta
۱
۰
Pusamania Borneo FC
inprogress
۱۵:۰۰
Persis Solo
۵
۱
RANS Nusantara
inprogress
۱۵:۰۰
World
Friendly Club Matches
Athletic Bilbao
۲
۰
Real Valladolid
Finished
۱۴:۳۰
PAE APS Atromitos Athens
۰
۰
Nottingham Forest
inprogress
۱۶:۳۰
Panetolikos FC
۰
۱
RSC Anderlecht
inprogress
۱۶:۳۰
SV Ried
۰
۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
inprogress
۱۶:۳۰
Racing Genk
۳
۱
SC Heerenveen
Finished
۱۴:۳۰
India
Super Division Bangalore
Kodagu FC
۱
۱
Bangalore Eagles
Finished
۱۲:۰۰
Bangalore Independents
۰
۲
FC Deccan
Finished
۱۴:۰۰
Egypt
Premier League
Al Masry Club
۰
۰
National Bank
inprogress
۱۶:۱۵
Georgia
National League 2
FC WIT Georgia Tblisi
۰
۰
Aragvi Dusheti
Finished
۱۲:۳۰
Kolhketi Khobi
۱
۰
FC Rustavi
Finished
۱۲:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Defensores Salto
۴
۳
Colon Chivilcoy
Finished
۰۳:۳۰
Portugal
League Cup, Group A
CD Mafra
۱
۱
Futebol Clube Vizela
Finished
۰۰:۱۵
Uganda
Premier League
UPDF FC
۱
۰
Uganda Revenue Authority SC
inprogress
۱۶:۳۰
Arua Hill
۰
۰
Bul FC
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Real Betis Balompie U19
۲
۱
Granada CF U19
Finished
۱۴:۳۰
Tomares U19
۱
۲
Sevilla FC U19
Finished
۱۴:۳۰
San Roque Balompie U19
۷
۰
CF Rusadir U19
Finished
۱۴:۳۰
Tunisia
Ligue 2, Group A
Rades
۱
۰
JS Kairouanaise
inprogress
۱۶:۰۰
CS Korba
۰
۰
CS Bembla
inprogress
۱۶:۰۰
AS Marsa
۱
۰
AS Mhamdia
inprogress
۱۶:۰۰
Club Olympique de Medenine
-
-
ES Jerba Midoun
inprogress
۱۶:۰۰
ES Rogba Tataouine
-
-
AS Gabes
inprogress
۱۶:۰۰
United Arab Emirates
UAE President Cup
AL Dhafra
۰
۰
Baynounah SC
inprogress
۱۶:۲۰
Fursan Hispania FC
۰
۰
Gulf Heroes FC
inprogress
۱۶:۱۰
Al Taawon FC
۰
۲
Al Hamriyah
inprogress
۱۶:۰۵
India
Delhi Senior Division
Ahbab FC
۰
۳
CISF
Finished
۱۲:۳۰
Ethiopia
Premier League
Adama Kenema
۱
۰
Legetafo Legedadi
inprogress
۱۶:۳۰
Bahir Dar Kenema
-
-
Kedus Giorgis
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
CD Mensajero
۱
۰
Lanzarote
inprogress
۱۶:۰۰
England
Premier League Cup U21
Peterborough United U21
۰
۰
Aston Villa U21
inprogress
۱۶:۳۰
Iran
2nd Division
Ario Eslamshahr
۳
۰
Shahin Bushehr
Finished
۱۴:۰۰
Kian Sam Babol
۱
۱
Shahid Ghandi Yazd
Finished
۱۴:۰۰
Scotland
Reserve League
Dundee United Reserves
-
-
Hamilton Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
Egypt
Division 2
Baladiyet El Mahallah
۳
۱
Proxy SC
inprogress
۱۶:۰۰
England
Central Reserve League
Wrexham Reserves
۰
۰
Blackpool Reserves
inprogress
۱۶:۳۰
Azerbaijan
1. Division
Qarabağ FK II
۰
۱
Zira II
Finished
۱۳:۳۰
Armenia
1. Division
Syunik
۱
۳
FC Ararat Yerevan II
Finished
۱۳:۳۰